detimslogo

obeclogo

 

logozš

 

 

Našu obec bude posudzovať cca 20 členná komisia v 7 kritériach. K tomu ale prebieha aj internetové hlasovanie za našu obec. Dovoľte mi Vás teda požiadať o podporu v hlasovaní na webovej adrese: www.e-obce.sk,  kde v pravom rohu je treba kliknúť na Nižný Hrušov. Hlasovať sa dá aj opakovane po 10 minútach ale podmienkou je, že stránku e-obce si otvoríte nanovo. Hlasovať sa dá z každej samostatnej IP adresy – čiže aj cez mobilné pripojenie, wifi sieť a pevné pripojenie.

Chcel by som Vás požiadať, aby ste do hlasovania zapojili aj Vašich kolegov v práci, širokú rodinu a priateľov. 

Podľa výsledkov hlasovania doposiaľ je jasné, že máme iba jedného súpera,  a to je obec Čirč. 

Ak túto súťaž vyhráme, pomôže nám to pri všetkých štátnych projektoch a výzvach,  tak ako to pomáha obci Hrušov – Veľký Krtíš.

Hlasovanie trvá do 31.júla 2017

Ďakujem za Vašu podporu.

S pozdravom/

Ján Fenčák

STAROSTA OBCE

NIŽNÝ HRUŠOV

 

OBECNÝ ÚRAD

Návštevy

TOPlist

od 19.02.2018 - 23.02.2018

jedalny-listok1

Interiér materskej školy

malaá skupina

Vianočná besiedka 2017

Free website templates Joomlashine.com